Únor 2007


pár Vánočních Přáních

23. února 2007 v 12:10 Vánoce
Když se lidé u stromečku schází, vždy mi něco schází, už vím! Jsi to ty a tvůj krásný smích, když vidíš sníh.
Krásné vánoční svátky chci Ti přát, aby měl člověk člověka rád, aby jeden druhému štěstí přál a aby ten Nový rok za něco překrásného stál.
Přeji vločkám sněhovým, ať štěstí jen nosí, ať každá vločka smůle cestu k Tobě kosí... Až na Měsíc doletí, najdou samy sebe, na Silvestra poprvé spatří hvězdné nebe...
Přeji hodně velkých skoků, začátkem Nového roku. Také hodně štěstí, ať nedostaneš pěstí. A vyhraj všechny sázky, ale nejvíc: HODNĚ LÁSKY!!!
Oheň v krbu tiše praská, v našich srdcích klid a láska. Z oblohy se sype sníh, vločky tančí v závějích. Krásné Vánoce a šťastný Nový rok ...
Nechme stranou starosti, je tu doba radosti. Odšpuntujme lahvinky, nadělujme pusinky. A pak ať se zpívá, slaví, v Novém roce štěstí, zdraví ...
Ať je hodně dárečků i u tvého stromečku, v každém ať je zabalen jeden šťastný všední den. Všechno nejlepší k vánocům!
Nechť zvony zvoní a srdce plesají,
nechť svíce hoří a číše cinkají,
ať šťastný je tvůj každý krok,
přeji ti krásné vánoce
a úspěšný nový rok.
Hvězdný pozdrav sněžných vloček, mnoho dárků pod stromeček, hodně štěstí, kupu lásky a příští rok žádné vrásky.
Tak zase po roce máme tu vánoce, vánoční nálada všechny nás ovládá. Chci Ti jen za sebe poslat pár řádků, příjemné prožití vánočních svátků. Cukroví s vanilkou, šupinku pro štěstí a spoustu světýlek na vašem náměstí. Hodně dárků na Vánoce, ať se daří v novém roce.
Hromadu dárků co srdce pohladí, rodinu, přátele, co nikdy nezradí. K bohatství krůček a ke štěstí skok. Nádherné vánoce a šťastný nový rok.
Přeji Ti co člověk nejvíc potřebuje - ZDRAVÍ, to co člověk stále hledá - ŠTĚSTÍ a to bez čeho nelze žít - LÁSKU. Krásné Vánoce přeje #VASEJMENO#
Chci se k Tobě přitulit, pošeptat Ti mé přání vánoční, Štědrý den s Tebou oslavit a držet Tě za ruku na mši půlnoční. Krásné Vánoce!
Co patří k těm pravým tajuplným Vánocům? Ozdobený stromeček, světla svíček, čerstvě napadaný sníh, pohádky, vůně cukroví, jmelí a ... moje babička, ten nejhodnější člověk na světě. Krásné Vánoce a všechno nejlepší v novém roce!
To nejsou jen dárečky a překvapení, ale především láska, porozumění a štěstí. Přeji Ti, ať je po Tvém boku vždy někdo, s kým se můžeš o to všechno podělit. Veselé Vánoce!

My Chemical Romance

23. února 2007 v 12:06 Skupiny
Pamatujete ještě na 11.9.2001? A tenkrát u toho byl takovej obtloustlej kluk. A tomu klukovi (jmenoval se Gepard...teda Gerard) to přišlo děsně líto, tak se rozhodl založit kapelu, zlanařil nějaký kamarády a svýho bratra, napsali songy a ...... povedlo se. Podrobnějc je to TADY
Diskografie:
  • I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love (2002)
  • Three Cheers For Sweet Revenge (2004)
  • The Black Parade (2006)
clockwork
ÚPADEK, KOMERCE, BRAVO, TEENIES!!! Toť vše, co mohu říct k současnému stavu MCR.
baw

DŮŮŮŮLEŽITÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!

22. února 2007 v 19:24 ankety2
TOTO JE VELMI DŮLEŽITÁ ANKETA.......
POKUD JSTENA NA MÉM DRUHÉM BLOG NEBILI TAK SE KOUKNĚTE A PLS HLASUJTE!

The Pussycat Dolls

22. února 2007 v 13:26 Skupiny

The Pussycat DollsMluví se o nich jako o jednom z největších evropských hitů současnosti. The Pussycat Dolls! A jsou to tedy tanečnice nebo zpěvačky?


Podle jejich vystoupení zřejmě obojí. Šestice pohledných holek navíc v současnosti má v rádiovém éteru "nasazený" jeden z největších evropských hitů současnosti, písničku se jménem Don´t cha. Už se dokonce usadila v Top 20 na českých rádiích a Top 10 na slovenských rádiích. Nový objev tohoto roku, americká dívčí skupina Pussycat Dolls s jejich hitem Don´t Cha vlastně okupuje první příčky hitparád po celém světě už od léta. S malým zpožděním ale dorazil i k nám a buďte si jistí, že o Pussycat Dolls budete teď slýchat všude.


The Pussycat Dolls je původně taneční soubor, který třeba už vystupoval v klipu zpěvačky Pink jménem Trouble… No a k těmto pěti tanečnicím prostě přidali zpěvačku Nicole Scherzinger, aby to dostalo "šmrnc" a dívčí superkapela byla na světě. Novinková debutová deska s názvem Pcd se nese v rytmu populárního stylu r´n´b a popíku. Zajímavá záležitost.

Green Day

22. února 2007 v 13:24

Green Day

Jedna z předních new punkových kapel 90. let (založená v amer. Bostonu). Původní název byl ObrazekSweet Children (od r. 1987). Název Green Day používají od r. 1989. Armstrong i Pritchard jsou ročník 1972. Po 1. albu přišel nový bubeník - T. Cool. Světový megaúspěchu získávají albem "Dookie" (1994), obsahujícím hit Basket Case. Tohoto alba se prodalo přes 10 miliónů nosičů.
Trojice pop-punkových rockerů Green Day je po dvouleté přestávce zpět v plné zbroji s novým albem "American Idiot". Již sedmé album pro Warner Bros. obsahuje 13 nových skladeb, přičemž skladby "Jesus Of Suburbia" a "Homecomin" mají též 5 podskladeb.
ObrazekDíky úspěch předchozího alba "Dookie" Green Day rozpoutali punkrockovou mánii, která byla tenkrát předzvěstí nu-metalovych kapel typu Linkin Park, The Offspring atd., se brzké kritiky na nové album shodují, že American Idiot by mělo být doposud nejambicióznějším albem kapely. Bude-li tomu tak, ukáže čas. Prvním singlem z alba je antibushovská skladba "American Idiot", na kterou je natočen i patřičně antiamerický videoklip.

Asterix a Obelix:Mise Kleopatra

22. února 2007 v 12:47 telka 2
Asterix a Obelix:Mise Kleopatra
Jsme v roce L II ( 52) před Kristem. Egypt slavné Kleopatry je pod nadvládou Římského impérObrazekia. A co je horší - Kleopatra a Caesar jsou milenci. Císař, jak si Caesar sám rád říká, si přesto nemůže odpustit sarkastické výroky na adresu Egypťanů. Podrážděná vládkyně navrhne sázku, která má tyto podmínky: když se jí podaří vybudovat přepychový palác do 3 měsíců, Caesar bude muset veřejně prohlásit, že Egypťané jsou největším národem mezi všemi. Ale postavit palác za 3 měsíce je téměř nesplnitelná úloha. Numerobis, architekt, který byl stavbou pověřen, má na "výběr": Buď dostane tučnou odměnu, anebo poslouží jako večeře krokodýlovi. Takováto situace přímo volá po zázraku! A tím zázrakem jsou Asterix, Obelix a jejich věrný přítel druid Panoramix, jediný, který zná tajemství výroby čarovného nápoje. Ale budou stačit tři Galové s čarovným nápojem proti silným Caesarovým vojskům a zlým intrikám lstivého Amonbofise? Pomohou Numerobisovi dokončit titánskou práci? Budou muset použít všechen svůj důvtip, odvahu, sílu a humor, aby se podařilo postavit palác včas. Svěží filmový vítr z Francie! ObrazekOblíbení legrační hrdinové Asterix (Christian Clavier) a Obelix (Gérad Depardieu) v podání prvotřídných filmových hvězd i všestranný Alain Chabat jako režisér, scénárista a navíc filmový Caesar vás přenesou do dob dávno minulých, aby s grácií, humorem a v nádherných kostýmech zasáhli do historie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Call of duty 2

21. února 2007 v 17:01 pro kluky
Na Call of Duty 2 se čekalo jako na pořádnou pecku. A taky to pecka je! Vžijete se do role vojáka, který prožívá (ne)veselé příhody ve svých vojenských misích. Jde tedy o taktickou válečnou akci se spoustou znraní, střílení a pochopitelně nepřátel.U hry se vyskytuje jedna taková zvláštnost. Vaše postava toho sice moc nevydrží, ve hře nejsou lékárničky, přesto to není noční můra. Pokud to totiž schytáte a není původce zranění potvora jako granát, stačí se na chviličku schovat a jste zase zdraví jako řípa. Stojí to za to? Inu, já jsem z toho byl velice nadšen. Nemusíte si dělat (na střední obtížnosti) ze zásahu ze zbraně nepřítele těžkou hlavu. Stačí na chvíli zalézt a jste OK. Rozhodně fajn věcička.
Hra obsahuje pochopitelně i multiplayer. Ten má díky výše zmíněné schopnosti samoléčení nezvyklý náboj. Musíte si dávat na soupeře extra velký pozor, protože pokud jej zraníte a on vám uteče, jako by se nic neudálo.
Po technické stránce je hra zpracována velmi pěkně. Grafika hezké, hudba (pokud je) žádný problém. Občas vám sice poleze na nervy rachot střelby, protože kulomet, to je decibelů. Ale pekelné rány k válce patří a tahle hra patří zase na váš pevný disk.

Call of duty 1

21. února 2007 v 17:00 pro kluky
Call of Duty
Nejúspěšnější online FPS v České republice. Vyberte si jednu ze stran 2. světové války, chopte se historicky věrných zbraní a porazte nepřítele. Call of Duty nabízí rychlou a zábavnou akci v mnoha modech.
Nejlepší válečná 3D akce roku 2003, kterou hrál skoro každý z nás. Hra, která je graficky velmi podařená, překonala i dávný Medal Of Honor. Myslím, že tahle hra bude ještě dlouhým favoritem mezi 3D akcemi. A pokud ji hrajete v češtině je ještě lepší, takže tady máte i moji verzi. Přeloženy by měli být všechny texty.

GTA San Andreas

21. února 2007 v 16:59 pro kluky
Grove Street Families
Díky vnitřním sporům, aférou s drogami a v neposlední řadě snaze nepřátelského gangu the Ballas nebylo o Grove Street Families posleních pár let moc slyšet, čím značně ztratili na respektu. Oddělili se od nich Sevill Boulevard Families (ovládající jen drobnou část města v jihovýchodní čtvrti Los Santos) a Temple Drive Families (na jihu). To, že nosí zelené oblečení (barva toho gangu) ještě nutně neznamená, že jsou spojenci. Díky těmto událostem převzali Los Vagos a Ballas kontrolu nad velkou částí jejich území. Každý den jsou Grove Street slabší a slabší, zatímco vliv The Ballas roste a roste. Grove Street vedou rodiní přslušníci Johnsonovi rodiny - Sweat (Sean Johnson), Big Smoke (Melvin Harris), Ryder (Lance Wilson) a CJ (Carl Johnson). Gang se musí sjednotit aby jejich síla a vliv mohli znovu vzrůstat. Ovládají Ganton a východní Los Santos.
Carl 'CJ' JohnesCarl "CJ" Johnson
Carl je postava, za kterou budete hrát, jedná se tudiž o hlavní postavu. CJ se vrací do Los Santos po 5 rocích pobytu v Liberty City na pohřeb své matky potom, co tragicky zemřela. Hned jak se navrátí domů, usmiřuje se se svým bratrem Sweetem a spojuje se se svýmy strými kámoši Smokem a Ryderem, kteří jsou stále členové rozpadajícího se rodinného gangu - Groove Street. S Carlovou pomocí zmýšlejí navrátit jméno gangu do povědomí obyvatelů města a znovu ho postavit na nohy - jde přece o rodinu. Protože Carl nemá na výber, tak se jeho život změní zpět do gangsterského života a neochotně se vrací do gangu. CJ má kolem sebe několik velice blízkých rodinných příslušníku, hlavně svýho bráchu Seana "Sweeta" a sestru Kendl. O svého nejmladšího bratra Briana kdysi přišel v autonehodě. Carl Johnson je namluven Chrisem "Young Maylaye" Bellardem.
Melvin 'Big Smoke' HarrisMelvin "Big Smoke" Harris
Věrný rodinný přítel a člen Orange Grove Families. Smoke má těžkou nadváhu a zbožňuje mimořádně velké porce z Cluckin' Bell. je posedlý po penězích. Smoke se snaží zařídit zločinou velmoc v San Fierru spolu spolubydlícím Ryderem. Je disloajální a opravdu nezávislý.
Wu Zi MuWu Zi Mu
Klidný, chladný a soustředěný. Svými přáteli je nazýván jen 'Woozie'. Orientální gentelman starající se o Mountain Cloud Boys v San Fierru, triádská skupina. Woozie je slepý a potřebuje svého asistenta aby ho doprovázel. Ten si získává hrdost díky jeho schopnotem jako závodní řídič a golfový profesionál. Nyní řídí four Dragons Casino v Las Venturas, ohrožován zdejším gangem známým jako Sindacco Family. Wooziho namluvil James Yaegashi.
Kendl JohnsonKendl Johnson
Carlova sestra, Kendl, se často hádá s jeho bratrem Sweatem, který nerad vidí Kendl s Cesarem. Kendl je nešťastná, protože Carl nebyl poblíž, když rodina potřebovala pomoct. Chodí s Cesarem, který vede jiný gang v Los Santos. Kendl je jmenována mozkem Johnsonovi rodiny. Od smrti své matky Beverly zastává její místo v péči o domácnost. Namluvila ji Yo Yo.

Pavel Nedvěd

21. února 2007 v 16:55 slavní lidičky v ČR
Jméno:Pavel Nedvěd
Narozen: 30. 8. 1972
Klub: Juventus Turín
Pozice: záložník
Výška:177 cm
Váha:70 kg
Post: záložník
Číslo dresu: 11

Petr Čech

21. února 2007 v 16:54 slavní lidičky v ČR
Datum narození: 20.května 1982
Místo narození: Plzeň, Česká Republika
Výška: 197 centimetrů
Váha: 87 kilogramů
Předchozí působiště: Škoda Plzeň, Viktoria Plzeň, Chmel Blšany, Sparta Praha, Stade Rennes
V klubu od: 1. července 2004
Cena: 7 milionů liber

Shakira

21. února 2007 v 16:50 obrázky slavných

NEchod sem!!!

21. února 2007 v 16:45 blbinky
tak když už seš tady...........:-D

Pro Niky

7. února 2007 v 18:20 | haliwelka |  bleskové výhry